درباره عاملیت مجاز ثبت نام و نصب تعهدی شرکت ارتباطات مبین نت

شرکت‌ارتباطات‌مبین‌نت از طریق دو مدیریت واحدفروش مستقیم و واحدفروش‌مناطق مبادرت به عرضه کالا و خدمات خود به متقاضیان می‌نماید. در بخش فروش مستقیم ارکان سازمانی مبین‌نت دخالت مستقیم داشته و از طریق سایت رسمی این شرکت و تلفن خدماتی مربوطه، نیازمندی مشترکین را پاسخگویی می نمایند. واحدفروش‌مناطق شرکت‌ارتباطات‌مبین‌نت با انعقاد قراداد عاملیت ثبت نام یا عاملیت ثبت نام و نصب تعهدی با اشخاص حقیقی و حقوقی در سطح کشور مبادرت به عرضه کالا و خدمات شرکت به متقاضیان می‌نماید. این اشخاص عوامل فروش مبین‌نت نامیده می‌شوند. فهرست عوامل مجاز شرکت‌ارتباطات‌مبین‌نت  درسطح کشور را می‌توانید از اینجا مشاهده کنید. سطح دسترسی و اختیارات این عوامل بستگی به شرایط قرادادی و سطح فعالیت و توانمندی عاملیت خواهد داشت و بنابراین برخی از عوامل بصورت منطقه‌ای، برخی بصورت فرامنطقه‌ای و با ایجاد شبکه عرضه کالا اقدام به فعالیت می نمایند.

عاملیت کرمانیک بعنوان عامل مجاز ثبت نام و نصب تعهدی شرکت‌ارتباطات‌مبین‌نت با استفاده از توان بالقوه موجود این شرکت مبادرت به عرضه محصولات شرکت، بصورت شبکه ای و در سطح کشور می‌نماید.

عاملیت‌مجازثبت‌نام‌ونصب‌تعهدی شرکت‌ارتباطات‌مبین‌نت باشناسه عاملیت 399341011 دارای سابقه فعالیت غیرمستمر در همکاری با شرکت‌ارتباطات‌مبین‌نت از بهمن ماه 1389 همکاری خود را در قالب شخصیت حقوقی باعنوان نماینده ثبت نام وایمکس مبین‌نت درتهران آغازنمود. پس ازدوره تبدیل تکنولوژی وایمکس به LTE از ابتدای اسفندماه1397باعنوان فروشگاه‌کرمانیک، موفق به اخذ عاملیت‌مجازثبت‌نام‌ونصب‌تعهدی شرکت‌ارتباطات‌مبین‌نت در شهر کرمان گردید و پس از آن مبادرت به ایجاد شبکه فروش در سطح استان کرمان، شهرتهران و قم نمود. درسال 1399 فعالیت فروشگاه کرمانیک مجدداً به وضعیت حقوقی تبدیل وضع شد ودر حال حاضر در قالب شرکت کرمانیک مبین فعالیت عاملیت بصورت کشوری استمرار دارد.

در مرحله بعد با راه اندازی سایت متمرکز عاملیت طبق برنامه ای از پیش تعیین شده سطح ارائه خدمات فروش خود را به سایر استان های کشور بصورت ثبت نام و فروش از راه دور در مناطقی غیربرخوردار از کارشناس نصب و یا فروش  ارتقاء داد. این‌عاملیت‌درحال‌حاضر‌در سراسر کشور فعالیت و نسبت به عرضه محصولات مبین نت  بصورت کشوری، مجاز و فعال می باشد.

ارائه خدمات پشتیبانی فنی مبین نت در استان های، تهران، کرمان، خراسان رضوی، یزد، هرمزگان و سیستان و بلوچستان در سال های 1399 لغایت 1401 نیز از سوابق همکاری های فنی کرمانیک با مبین نت می باشد. 

 همچنین کرمانیک از مردادماه 1401 بعنوان نمایند شرکت ارتباطات مبین نت  درامور دفاتر پیشخوان دولت به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی معرفی گردید و پس از اخذ مجوزهای لازم در خصوص ارائه خدمات و محصولات مبین نت در دفاتر پیشخوان دولت طی تفاهنمامه ای که در مردادماه 1402 تنظیم گردید بعنوان مجری ارائه خدمات مبین نت در دفاتر پیشخوان دولت تعیین گردید وارائه کلیه محصولات و خدمات مبین نت در دفاتر پیشخوان دولت در سراسر کشور از طریق انعقاد قرارداد با کرمانیک صورت می پذیرد. 

شرکت کرمانیک درحوزه فناوری‌های نوین و تکنولوژی‌های دیجیتال، طراحی، ارائه خدمات و عرضه سیستم‌های حفاظتی و مراقبتی، دوربین‌های مداربسته آنالوگ و تحت شبکه با برند اختصاصی KERMANIC، نمایندگی رسمی دوربین های مداربسته ریویژن، سیستم‌های حفاظتی سایلکس، هوشمند سازی اماکن، و عرضه محصولات درب‌های اتوماتیک و هوشمند، خدمات مبتنی بر IOT، ایجاد بسترهای شبکه، طراحی شبکه و ارائه کالا و خدمات پسیو و اکتیو شبکه فعالیت دارد.

mobinnet original logo

درباره ما

کرمانیک با شناسه شماره 397341006 عاملیت مجاز

ثبت‌نام تعهدی شرکت ارتباطات مبین نت دارنده

پروانه سراسری FWA با شماره پروانه 1-1-13

از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می باشد.

 و در یک جمله ما در کرمانیک همیشه

مشتاق خدمت‌رسانی به شما هستیم.

mobinnet support team

مشاهده طرح‌ها و تعرفه‌ها

مشاوره و سفارش

یک دنیا آموزش و خبر

3400 نصب

اعتبار ما از رضایتمندی مشتریان سرچشمه می‌گیرد

5 طرح فعال

با ما سبک جدیدی از اینترنت را تجربه می‌کنید

24/7 در کنار شما

همیشه در پشتیبان شما هستیم

31 استان

ارسال و نصب در تمام کشور

همین الان دنیاتو عوض کن!

اینترنت بی‌سیم TD-LTE آخرین تکنولوژی ارائه اینترنت پرسرعت واقعی در کشور مبتنی بر نسل ۴.۵ و امکان تجربه لذت‌بخش سرعت تا ۴۰ مگابیت بر ثانیه

آنلاین بازی کن، آنلاین فیلم ببین، آنلاین زندگی کن!

مشتریان درباره ما چه می‌گویند؟

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

سوالاتی که زیاد پرسیده می‌شوند

شاید پاسخ سوال شما نیز بین این سوالات باشد!

تا 10 برابر سرعت بیشتر آپلود

تا 10 برابر سرعت بیشتر دانلود
بدون مشکلات نویز و قطعی در خطوط تلفن
بدون مشکلات محدودیت ظرفیتهای مخابراتی و نبود پورت
بدون نیاز به خط تلفن ثابت برای برقراری خدمات اینترنت
نصب و راه اندازی سریع و آسان در کمتر از 72 ساعت

امکان استفاده چندین نفر به طور همزمان

مصرف کمتر باطری گوشی همراه
امکان اتصال به صورت Wi-Fi به موبایل، تبلت، لپ‌تاپ و …
سرعت و پایداری بالای TD-LTE در آپلود و دانلود
کارشناسان مبین نت قبل از تحویل سرویس به مشتری به منزل وی مراجعه می نمایند و تنها در صورتی سرویس را مشتری تحویل می دهند که وضعیت سیگنال و آنتن دهی آنجا مناسب باشد. همچنین، مبین نت تنها شرکتی است که 5 سال ضمانت بازگشت وجه مودم دارد و چناچه به هر علتی از سرویس خود ناراضی بودید یا تمایل به تعویض آن داشتید، می توانید وجه مودم خود را به صورت کامل دریافت نمایید.
خیر، برای استفاده از اینترنت بی‌سیم TD-LTE نیاز به تهیه سیم کارت مخصوص آن است. به همین علت برای استفاده از آن تهیه مودم های مخصوص اینترنت بی‌سیم TD-LTE از شرکت ارتباطات مبین نت ضروی است.

برای مشاهده پوشش‌دهی اینترنت TD-LTE مبین‌نت در شهر یا منطقه خود، به لینک زیر مراجعه فرمایید:

خیر، برای استفاده از آن، تهیه مودم های مخصوص اینترنت بی‌سیم TD-LTE از شرکت ارتباطات مبین نت ضروی است.
به طور کلی در صورتی که محل جدید نیز تحت پوشش مناسب شبکه اینترنت بی‌سیم TD-LTE باشد، امکان جابه‌جایی مودم و استفاده از آن در محل جدید وجود خواهد داشت ولی در راستای دریافت خدمات اینترنت مطلوب با کیفیت و ثبات بالا، جابه‌جایی مودم از محل نصب آن‌ توصیه نمی‌شود و در صورت جابه‌جایی پشتیبانی انجام نمی‌گردد.

شما می توانید از کانالهای زیر اقدام به تهیه سرویس اینترنت پر سرعت نمایید:

۱. تکمیل فرم درخواست اشتراک با مراجعه به آدرس
۲. تماس و ارسال درخواست از طریق پشتیبانی زنده (توصیه شده)
برای کسب اطلاع از طرح‌های ورود و تمدید اینترنت TD-LTE مبین‌نت به لینک زیر با پشتیبانان ما در تماس باشید:

بدین منظور، ابتدا بایستی به شبکه وایرلس متصل شده و وارد صفحه تنظیمات مودم به آدرس http://192.168.1.1 شوید.

پس از ورود به صفحه تنضیمات مودم، بسته به نوع مودم خود، می توانید از مسیرهای زیر رمز وای فای خود را تغییر دهید:
AM3000: Wireless Configuration > Network Setting
AM3100V: Wireless Configuration > Network Setting
GEMTEK125: WIFI > Setting
B612: Setting > WLAN > WLAN Basic Setting
SLC-130S: Setting > Network > WIFI Configuration > WIFI
TENDA: Setting > WIFI Setting > Basic Setting
SLR-120S42G: Setting > Network > WIFI Configuration > WIFI
توجه1: رمز عبور و نام کاربری در حالت پیش فرض، admin می باشند.
توجه2: آدرس ورود به صفحه کنسول مودم برای مودم TENDA، عبارتست از: http://192.168.0.1

دریافت سیگنال مناسب برای مودم‌های TD-LTE نیازمند رعایت چند پارامتر است. این پارامترها در هنگام نصب توسط کارشناس مبین‌نت رعایت شده و مودم براساس آن‌ها نصب می‌شود اما اگر به هر دلیلی کیفیت اینترنت شما مناسب نیست، یکی از دلایل آن می‌تواند به‌هم‌ریختگی این پارامترها باشد. شما مشترکین گرامی می‌توانید طبق مراحل زیر پارامترهای مودم خود را تنظیم کنید.

مرحله اول: یکبار مودم خود را ریبوت (خاموش و روشن) نمایید. این کار باعث تلاش مجدد مودم برای اتصال به آنتن رادیویی می‌شود. معمولاً در اتصال مجدد، مودم سعی می‌کند با سیگنال‌های مناسب‌تری به شبکه متصل شود.
مرحله دوم: در آدرس‌بار مرورگر، آدرس 192.168.1.1 را تایپ نمایید و با نام کاربری و رمز عبور خود که درصورت عدم تغییر توسط شما، به‌صورت پیش‌فرض در پشت مودمتان درج شده وارد پنل مدیریتی مودم شوید.
مرحله سوم: این صفحه با توجه به نوع مودم شما می‌تواند متفاوت باشد. جهت مشاهده‌ی سیگنال‌های مودم نیاز است با توجه به مدل مودم خود که در پشت مودم تان درج شده، یکی از مسیرهای زیر را انتخاب نمایید.
AM3000: Wireless Configuration – LTE – Interface Info
AM3100V: LTE Configuration – Interface Info
GEMTEK125: Mobile Network – Status – LTE Information
B612: Setting – Device Information
SLC-130S: Status – LTE – LTE Status
TENDA: Information – Device Information
SLR-120S42G: Status – LTE – LTE Status
مرحله چهارم: در این صفحه روبروی شاخص RSRP یک عدد منفی درج شده است که هر چقدر مقدار آن به صفر نزدیکتر باشد قدرت دریافت سیگنال توسط مودم شما بهتر خواهد بود. در همین صفحه روبروی شاخص SINR عدد مثبتی درج شده که هرچقدر از 5 بیشتر باشد کیفیت سیگنال دریافتی توسط مودم شما بیشتر خواهد بود.
مرحله پنجم: مودم را در محل استفاده‌ی خود جابه‌جا کنید تا این پارامترها به اعداد مذکور (مرحله چهارم) نزدیک شوند. به یاد داشته باشید هر چقدر مودم در ارتفاع بالاتر مانند روی قفسه یا کمد و نزدیک پنجره قرار گیرد سیگنال بهتری دریافت خواهد نمود. اگر علیرغم انجام این مراحل، کیفیت اینترنت شما بهتر نشد با  پشتیبانی ما در تماس باشید.
در ادامه دو روش را به شما معرفی می‌کنیم تا بهترین نتیجه را دریافت کنید:
۱. چهار سایت معتبر و مشهور از طریق لینک زیر دردسترس شما هستند.
۲. نرم افزار تست سرعت اوکلا (Ookla) می باشد که هم نسخه iOS و هم اندروید آن در مارکتهای اپلیکیشن موجود می‌باشد.

شما می‌توانید از نرم‌افزارهای مختلفی برای مشاهده و کنترل مصرف اینترنت خود استفاده نمایید که در زیر چند نمونه متناسب با سیستم عامل دستگاه شما معرفی می گردد:

لپتاپ: نرم افزار DU Meter
اندروید: اپلیکیشن Internet Speed Meter
iOS: اپلیکیشن My Data Manager
شما می توانید با مراجعه به صفحه مشترکین مبین نت به آدرس my.mobinnet.ir از طرح فعال خود و همچنین میزان ترافیک مصرف شده و باقیمانده اطلاع یابید.

ترافیک مصرفی سایت دیجیتون رایگان است.

• وب‌سایت‌های منتخب داخلی و تلوبیون با ترافیک نیم‌بها محاسبه می گردد. که در اینجا قابل مشاهده است
• همچنین ترافیک پیام رسان های داخلی شامل بیسفون پلاس، سروش، آی گپ، لنزور، جیک و پیک، بله، ایتا و گپ به صورت یک سوم محاسبه می گردد.
حجم شبانه از ساعت 2 بامداد الی 7 صبح با سرعت حداکثر ۴ مگابیت بر ثانیه و صرفا در مناطق دارای ظرفیت ارائه خواهد شد. (میزان حجم با توجه به طرح انتخابی متفاوت می باشد که با عنوان حجم شبانه هنگام انتخاب طرح قابل مشاهده می باشد)- در صورتی که می خواهید بررسی دقیق تری در ریز مصرف مودم داشته باشید می توانید با خاموش و روشن نمودن مودم قبل و بعد از این بازه، از طریق نمودار کارکرد موجود در صفحه مشترکین اقدام نمایید.
سرعت سرویس‌ اینترنتی خریداری شده توسط شما، بر حسب مگابیت بر ثانیه (Mbps)می باشد. به عنوان مثال سرعت 40 مگابیت بر ثانیه (Mega bit per second) که به‌اختصار به‌صورت 40Mbpsنمایش داده می‌شود و با توجه به حرف b کوچک انگلیسی، می‌توان دریافت که واحد این سرعت به بیت است. همچنین معمولاً واحد محاسبه‌ی دانلود و دریافت از اینترنت، بر حسب بایت (Byte) می باشد. مانند سرعت دانلود 16 کیلوبایت بر ثانیه (kilo Byte per second) که به‌اختصار 16KBpsنمایش داده می‌شود و با توجه حرف B بزرگ انگلیسی، می‌توان متوجه شد واحد این سرعت به بایت است. هر بایت از 8 بیت تشکیل‌شده است درنتیجه هر سرعتی که به بیت محاسبه شود برای تبدیل واحد به بایت، باید تقسیم‌بر عدد 8 شود. به عنوان مثال: سرعت پهنای باند سرویس دریافتی شما 40Mbps است یعنی در زمانی که می‌خواهیم سرعت دانلود یا دریافت از اینترنت را محاسبه کنیم عدد 40 را باید تقسیم ‌بر 8 نماییم که می‌شود 5MBps. به همین دلیل سرعت سرویس دریافتی بر حسب Mbps ، می بایست بین 4 تا 40 باشد و بر حسب MBps می بایست بین 0.5 تا 5 باشد.

برای مشاهده ی و بررسی دستگاه هایی که از مودم شما استفاده می نمایند می توانید از نرم افزار های مختلفی استفاده نمایید، که نرم افزار Fing یکی از آنها می باشدکه قابلیت نصب بر روی سیستمهای اندروید و iOS را دارد. نحوه استفاده از نرم افزار بدین صورت است که بعد از نصب این نرم افزار و وارد شدن به محیط کاربری آن، با لمس دکمه Refresh در قسمت بالا سمت راست، می‌توانید تعداد دستگاه هایی که به مودم شما متصل هستند را مشخص نمایید.

نکته 1: مودم وایمکس شما به عنوان یکی از دستگاه های متصل نمایش داده می‌شود.
نکته 2 : مقابل نام هر دستگاه استفاده کننده، نام شرکت سازنده دستگاه و مک آدرس مربوطه قابل مشاهده است.
نکته 3 : شما می‌توانید در بازه های زمانی مختلف این تست را انجام و نتیجه را مشاهده فرمایید.
با توجه به این که با استفاده از برنامه‌های تغییر آی‌پی ایران به سروری غیر از سرور ایران متصل می شویم و IP تغییر می یابد ، محاسبه هزینه به صورت معمولی می باشد.
آی پی کد منحصر به فرد شما در دنیای اینترنت است.معمولا آی پی ها به صورت پیشفرض،از نوع متغییر می باشند و در هر مراجعه کاربر به فضای اینترنتی تغییر می کنند.در بسیاری از موارد افراد نیاز دارند توسط سایت ها وفضاهای میزبان شناخته شوند.این امکان از طریق آی پی های ثابت فراهم می گردد. آی پی ثابت به کاربر این امکان را میدهد که دارای یک شناسه منحصر به فرد،معتبر و دایمی باشد.
ابتدا به صفحه مشترکین خود به آدرس my.mobinnet.ir مراجعه کرده، از بخش «خرید خدمات» گزینه خرید IP را انتخاب نمایید. پس از انتخاب مدت زمان IP و همچنین پرداخت هزینه، IP ثابت حداکثر پس از یک ساعت به شما تخصیص داده خواهد شد و جهت اعمال تغییرات پس از خرید، نیاز است مودم یک بار ری‌بوت گردد.
مشترکین مبین‌نت می توانند با مراجعه به صفحه مشترکین مبین‌نت به آدرس my.mobinnet.ir، نسبت به خرید یا تمدید طرح، و همچنین خرید حجم اضافه اقدام فرمایند. بدین منظور وارد صفحه مشترکین (my.mobinnet.ir) شوید و از بخش خرید خدمات ، قسمت تغییر طرح را انتخاب نمایید. در صفحه باز شده لیستی از طرح ها نمایش داده می شود که می توان با انتخاب دکمه خرید، طرح مورد نظر را فعال نمود. طرح شما حداکثر پس از ۱۰ دقیقه فعال خواهد شد. در صورتی که دکمه رزرو انتخاب گردد پس از خرید طرح، طرح مورد نظر در بانک رزرو قرار گرفته و مشترک یک سال زمان دارد تا طرح رزرو شده را فعال نماید. ویدیوی معرفی پنل مشترکین و نحوه استفاده از آن از لینک زیر قابل مشاهده است: ../../FileSystem/View/File.aspx?FileId=37fe3c7e-d6d9-4f75-982c-305809b413f2&Mode=Preview
آدرس صفحه مشترکین مبین‌نت، my.mobinnet.ir می‌باشد که پس از مراجعه به آن، بایستی شماره تلفن همراه و رمز عبور خود را وارد نموده و وارد صفحه مشترکین شوید. در صورتیکه شما صفحه مشترکین ندارید، ابتدا بایستی آنرا ایجاد نمایید. مراحل ایجاد صفحه مشترکین به شرح ذیل می‌باشد:
1.دکمه ی ثبت نام را انتخاب نمایید.
2..تلفن همراه خود را وارد نمایید. سپس کد فعال سازی به شماره همراه پیامک می گردد.
2.در مرحله بعد ، کد فعال سازی پیامک شده ، نام و نام خانوادگی، رمز عبور انتخابی(بیش از 6 کاراکتر شامل حروف و اعداد) به همراه تکرار رمز عبور را وارد نمایید و سپس گزینه « به ما ملحق شوید» را انتخاب نمایید.
3.در صفحه ایجاد شده بعدی، سرویس محبوب خود را سرویس LTE انتخاب نمایید. سپس نام مستعار(نامی که می خواهید با آن وارد صفحه خود شوید)شناسه اشتراک(MSISDN) و رمز عبور(PUK1 ) را وارد نمایید.
ویدیوی آموزشی ساخت پنل کاربری از لینک زیر قابل مشاهده است:

در صورت عدم ایجاد صفحه و نیاز به راهنمایی جهت ساخت اکانت، با پشتیبانی 1575 تماس بگیرید.
وارد صفحه my.mobinnet.net شده و گزینه بازیابی رمز عبور را انتخاب نمایید. در مرحله اول شماره تلفن همراه خود را که قبلا اکانت خود را با آن ساختید وارد نمایید سپس در مرحله بعد ، کدی که برای شما ارسال می گردد وارد نمایید و رمز عبور جدید را وارد نمایید. سپس با رمز عبور جدید می توانید وارد صفحه مشترکین خود گردید.
با خرید بسته های گیگ پک می توانید از حجم مشخص در مدت زمان معین بهره مند گردید. جهت استفاده از بسته گیگ پک می بایست طرح فعال داشته باشید. برای مثال، گیگ پک 5 گیگابایتی 7 روزه، بسته اینترنتی با حجم 5 گیگابایت است که بایستی پس از فعال سازی، در طول 7 روز استفاده شود جهت فعالسازی آن می بایست وارد صفحه کاربری خود شده و از قسمت گیگ پک و انتخاب دکمه خرید، اقدام به خرید گیگ پک خود نمایید و در صورت انتخاب دکمه رزرو، گیگ پک مورد نظر در بانک رزو قرار گرفته و مشترک یک سال زمان دارد تا گیک پک رزرو شده را فعال نماید.
در اکثر موارد طی مدت‌زمان 72 ساعت وجه به‌ حساب شما بازخواهد گشت درصورتی‌که طی این مدت، وجه به‌حساب برنگشت می‌توانید در داخل سایت مبین نت و از منوی بالا، قسمت پشتیبانی را انتخاب نموده و فرم واریزی اشتباه را تکمیل نمایید.
بله این امکان وجوددارد که با وجود اتمام حجم روزانه تا پایان زمان طرح، از حجم شبانه نیز استفاده نمایید.
بله. با هر کارتی که عضو شتاب باشد امکان پرداخت اینترنتی وجود دارد و مستلزم این نمی باشد که حتما با همان درگاه بانکی پرداخت انجام گردد.
• به روز نبودن ساعت و تاریخ سیستم
•فعال بودن برنامه‌هایی که آی‌پی ایران را تغییر بدهند
•عدم کلیک بر روی گزینه تکمیل فرایند خرید
خیر. گیگ پک فقط می‎‌تواند در مدت زمان مشخص خود استفاده شود.
خیر. اگر از طرح فعلی زمان و حجم باقی‌مانده باشد، با فعال کردن طرح جدید، زمان و حجم طرح قبلی حذف خواهد شد.
با ورود به صفحه مشترکین به آدرس My.mobinnet.ir با انتخاب سربرگ ” اشتراک جدید” نسبت به فعالسازی اشتراک های دیگر خود اقدام نمایید.
با فعال‌سازی گیگ‌پک دوم، گیگ‌پک اول شما لغو شده و گیگ‌پک دوم جایگزین خواهد شد.
در صورت اتمام حجم طرح، می توان تا 180 مگابایت استفاده مازاد داشت که در صفحه مشترکین با عدد منفی در حجم مصرفی نمایش داده می شود و در زمان خرید حجم جدید، این مقدار، از حجم خریداری شده کسر خواهد شد.
با مراجعه‌ به وب سایت mobinnet.ir از بخش پشتیبانی ، وارد صفحه صدای مشتری شده و با انتخاب گزینه «درخواست تعلیق/عدم تعلیق سرویس» درخواست خود را ارسال نمایید.
خرید طرح- خرید حجم اضافه-گیگ پک- طرح رزرو شده- IP
۴۸ ساعت کاری پس از خرید طرح است.
جهت درخواست تغییر مالکیت، می‌بایست از طریق صفحه مشترکین (https://my.mobinnet.ir) بخش ثبت تیکت با انتخاب موضوع «اصلاح مشخصات/تغییر مالکیت»، نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام نمایید. نیاز است تصویر کارت ملی مالک قبلی و مالک جدید به علاوه ی تصویر سلفی (مالک جدید) در کنار کارت ملی به صورت شفاف و همچنین تصویر عکس مودم که در آن مشخصه شناسایی مودم (IMEI) مشخص باشد، ارسال گردد.
از طریق تکمیل فرم صدای مشتری و ارائه کارت ملی صاحب مودم به همراه اعلام درخواست کتبی

مشترکین تهران با مراجعه‌ی حضوری مالک مودم به همراه‌کارت ملی ، مودم و تجهیزات آن به دفتر پیشخوان مبین نت (تهران- تقاطع خیابان شهید مطهری و ولیعصر- بعد از هتل بزرگ تهران – جنب بانک اقتصاد نوین – پلاک ۳۷۷)

مشترکین شهرستان که سیم کارت خود را مفقود نموده اند و درخواست سیم کارت جدید و انتقال اطلاعات سیم کارت قبلی خود را دارند می بایست با شماره ۱۵۷۵تماس گرفته تا برای ایشان تیکت ثبت شده و اقدامات بعدی در خصوص تحویل سیم کارت به ایشان انجام گردد .
آدرس ایمیل به منظور ارسال فیش واریزی userpayment@mobinnet.net می باشد.

بله در صورتی که مودم سالم باشد و طرح فعالی نداشته باشد امکان عودت مودم وجود دارد در صورت تمایل می توانید با پشتیبانی 1575 تماس بگیرید و یا در سایت مبین نت، بخش پشتیبانی، صدای مشتری درخواست خود را ثبت نمایید.

© 2021 | عاملیت مجاز مبین‌نت | شناسه: ۳۹۹۳۴۱۰۱۱